Genesis Knights

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Genesis Knights Clan Forum


    Anunt Antrenamente Clan!!!!!

    InFeRnAL_OrIgInAL
    InFeRnAL_OrIgInAL


    Mesaje : 71
    Data de inscriere : 02/02/2012
    Varsta : 26
    Localizare : Constanta

    Anunt Antrenamente Clan!!!!! Empty Anunt Antrenamente Clan!!!!!

    Mesaj  InFeRnAL_OrIgInAL Joi Feb 16, 2012 11:00 am

    Atentie!! In fiecare weekend, intregul clan va face antrenament!!!! Pentru mai multe instructiuni v-as ruga sa citit acest topic in fiecare zi ( Ca sa fiti interesati de noile updateuri )

    Atentie!! : La antrenament sa nu prind nici un cM respect aL cu CFG!!! Toata lumea joaca default!! Aveti voie doar un singur lucru!! Cfg Default!! O sa imi activez Cheating-Death ca sa fiu sigur ca nimeni nu are cfg cu aim/script/bhop!!! Have Fun!!


    Primul antrenament va fi Sambata Aceasta!!!
    Ora : 2:00
    Durata : In jur de 1-2 ore!!
    Data : 18/02/2012
    Meciul De Sambata va fi : OriGiNaL LaST MaN StaNdiNg MaTch
    Instructiuni : Last Man Standing este un mod in care fiecare jucator are 3 vieti.... ( o sa aflati mai multe.. ) Asa se antreneaza cei din ESL!!!
    De exemplu incepe un meci 3 vs 3 : Iar daca de ex : Eu mor ==> Pierd o viata.. si mai raman cu 2 . iar daca numai am nici o viata ma pun spectator.. jocul va decurge pana cand o echipa pierde toti playerii!! . mai pe scurt daca aveti 3 Deaduri sunteti eliminati din joc..!!! Incercati sa va faceti timp!!!


    Maine seara va voi da un sv.. gol pentru antrenament asa ca fiti pe faza... si sa fiti cat mai activi pe forum!!!

      Data/ora curentă este: Vin Apr 26, 2024 11:02 am