Genesis Knights

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Genesis Knights Clan Forum


2 participanți

    Problema.. Mare..

    InFeRnAL_OrIgInAL
    InFeRnAL_OrIgInAL


    Mesaje : 71
    Data de inscriere : 02/02/2012
    Varsta : 26
    Localizare : Constanta

    Problema.. Mare.. Empty Problema.. Mare..

    Mesaj  InFeRnAL_OrIgInAL Sam Feb 04, 2012 6:14 am

    Sall stiu ca nu este bine sa postez aici dar am o mare problema :

    Nu pot sa discut cu membrii clanului respectiv liderii acestuia.. pe skype.. fiindca se aude zici ca sunt robot.. dar pe Cs/Google Talk/Yahoo Messenger merge perfect microfonul chiar nu stiu ce are imi face asa timp de aproximativ 1 saptamana.. daca se poate la meciuri sa discutam prin Google Talk? . Daca nu, nu stiu ce trebuie sa fac stiu sigur ca o sa ma dati afara din clan ca am vazut ca ai nevoie de cateva ''chestii'' ( Ex : Cont pe Forum - Da/Cerere Clan - Da/Skype - Da = dar nu pot vorbi ) Aveti vre-o propunere? in care sa scap de prostia asta? multumesc.
    gK^ | RespecT*
    gK^ | RespecT*
    Admin


    Mesaje : 74
    Data de inscriere : 30/11/2011

    Problema.. Mare.. Empty Re: Problema.. Mare..

    Mesaj  gK^ | RespecT* Sam Feb 04, 2012 1:02 pm

    Nui nimic ca ai deschis aici !!!! Pe viitor vreau sa deschid un post unde sa putem discuta problemele !!! Eu vreau sa deschid un canal de ventrilo este o programa ushoara shi foarte buna !! Voi pune link-ul de unde sal scoateti parola shi numele la canal .... pe viitor veti vedea totul e foarte simplu !!!
    Smile
    InFeRnAL_OrIgInAL
    InFeRnAL_OrIgInAL


    Mesaje : 71
    Data de inscriere : 02/02/2012
    Varsta : 26
    Localizare : Constanta

    Problema.. Mare.. Empty Re: Problema.. Mare..

    Mesaj  InFeRnAL_OrIgInAL Sam Feb 04, 2012 1:05 pm

    Ms Respect ca nu m-ai dat afara din clan... si sa sti ca nu te mint.. mie nu imi este rusine sa discut cu voi prin skype chiar daca sunt cel mai mic din clan.. Imi pare rau din nou ca am adaugat acest topic aici.. apropo Respect ai putea face si un topic unde sa putem adauga cfg-uri pentru clan? ma pricep la creearea acestora si vreau sa stiu daca accepti Smile

    EDIT : @ReSpEcT : Da am auzit de Ventrilo este un program foarte bun pentru discutii libere.. ( Mai ales pentru meciuri ) Are un rating destul de bun si o performanta de exceptie sper sa reusesti sa ''produci'' aceasta alegere
    EDIT : @ReSpEcT : Ok. Am inteles


    Ultima editare efectuata de catre InFeRnAL_OrIgInAL in Sam Feb 04, 2012 2:07 pm, editata de 1 ori
    gK^ | RespecT*
    gK^ | RespecT*
    Admin


    Mesaje : 74
    Data de inscriere : 30/11/2011

    Problema.. Mare.. Empty Re: Problema.. Mare..

    Mesaj  gK^ | RespecT* Sam Feb 04, 2012 1:23 pm

    Desigur in citeva clipe deschid un topic unde vom posta cfg-uri ss-uri link-uri diferite descutii reclamatii si probleme

    Continut sponsorizat


    Problema.. Mare.. Empty Re: Problema.. Mare..

    Mesaj  Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 5:42 am